ios16

Użytkownicy z całego świata narzekają na paskudny błąd w iOS 16

Użytkownicy Reddita z całego świata narzekają na paskudny błąd w iOS 16. O co chodzi? Jak naprawić problem? Wszystkiego dowiesz się. tym wpisie.

Chodzi o automatyczną aktualizację systemu. Przy włączonej automatycznej aktualizacji iPhone próbuje w nocy zainstalować nową wersję oprogramowania, ale się zawiesza. Rano właściciele odkrywają, że ich iPhone’y wyświetlają tylko logo Apple. Przy ręcznej aktualizacji wszystko przebiega bez zarzutów.

Użytkownicy z całego świata narzekają na paskudny błąd w iOS 16 ciekawostki iOS 16  Użytkownicy Reddita z całego świata narzekają na paskudny błąd w iOS 16. O co chodzi? Jak naprawić problem? Wszystkiego dowiesz się. tym wpisie. aktualizacja

W większości tych przypadków nawet „twardy reset” nie naprawia problemu. W tej chwili jest tylko jedno rozwiązanie dla „zamurowanych” użytkowników – ręczne przywrócenie oprogramowania.

Aby uniknąć problemu, radzimy tymczasowo wyłączyć funkcję Instaluj aktualizacje iOS w menu Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania – Automatyczna aktualizacja.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top