Safari

Użytkownicy zgłaszają dziwny błąd w Safari

Niektórzy użytkownicy iPhone i iPad zgłaszają dziwny błąd w Safari – aplikacja zawiesza się po wprowadzeniu pewnych terminów wyszukiwania.

Błąd został odkryty wczoraj i występuje on  u wielu użytkowników posiadających oprogramowanie w wersji iOS 16. Raporty sugerują, że Safari ulega awarii po wpisaniu pierwszych trzech liter niektórych słów w pasku wyszukiwania i nie jest jasne, co jest przyczyną problemu. U wielu osób po wpisaniu liter “tar”, “bes”, “wal”, “wel”, “old”, “sta”, “pla” safari się po prostu zawiesza, resetuje.

Na przykład użytkownik próbujący wpisać coś w rodzaju “Walmart”, “Starbucks” lub “best”po wpisaniu trzech liter zobaczy na ekranie jak jego przeglądarka się zamyka. Zobaczcie jak to wygląda.

Nie jest jasne, co jest przyczyną tego problemu i w tej chwili nie wszyscy użytkownicy są dotknięci. Dotyka on osób pracujących pod kontrolą systemów iOS 16, iOS 16.1, iOS 16.1.1 i iOS 16.2 beta. Apple wydaje się być świadome problemu ze względu na raporty, które ludzie dostarczyli do zespołu wsparcia.

Biorąc pod uwagę, że problem ten wystąpił w nocy, jest to prawdopodobnie jakiś błąd po stronie serwera, który Apple będzie w stanie naprawić bez aktualizacji iOS.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top