Użytkownik Reddit nauczył się przywracać wspomnienia polecane, ciekawostki Wideo, wehikuł czasu  Jeden z użytkowników Reddit znalazł bardzo ciekawe zastosowanie dla zestawu VR. To właśnie z jego pomocą _lucasrizzotto nauczył się przywracać wspomnienia. MACZYNACZASU

Użytkownik Reddit nauczył się przywracać wspomnienia

Jeden z użytkowników Reddit znalazł bardzo ciekawe zastosowanie dla zestawu VR. To właśnie z jego pomocą _lucasrizzotto nauczył się przywracać wspomnienia.

_lucasrizzotto przez cały rok dzień w dzień chodził z zamontowaną na głowie kamerą, filmując bez przerwy wszystko, co działo się wokół niego. Następnie przesłał wszystkie filmy do sieci i stworzył interfejs wehikułu czasu z filmu ?Powrót do przyszłości?.

Teraz, używając hełmu wirtualnej rzeczywistości, może “cofnąć się w czasie” do dowolnego wydarzenia z 2019 roku i zobaczyć wszystko ponownie dosłownie na własne oczy.

Prawda że fajna sprawa? Ciekawe zastosowanie dla zestawu VR. Nam się bardzo podoba. Poniżej znajdziecie jeszcze wideo pokazujące jak _lucasrizzotto stworzył cały ten projekt.

A co Wy o tym myślicie? Koniecznie dajcie nam znać.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry