Użytkownik TiKTok zmienił iBooka G3 w etui na iPada ciekawostki TikTok, iPad, iBook G3 jako etui do iPad, iBook G3  Korzystając z drukarki 3D użytkownik TikTok przekształcił obudowę iBooka G3 w etui na iPada z zintegrowaną ładowarką Apple Watch. ibook 1300x700

Użytkownik TiKTok zmienił iBooka G3 w etui na iPada

Korzystając z drukarki 3D użytkownik TikTok przekształcił obudowę iBooka G3 w etui na iPada z zintegrowaną ładowarką Apple Watch.

Użytkownik @skipperfilms zamieścił na TikTok krótki film na którym pokazał, jak wymienił wszystkie wewnętrzne komponenty iBooka G3, zastępując je nowoczesną technologią Apple. Pozostawił tylko obudowę. Do stworzenia pozostałym elementów potrzebnych do zamontowania iPada i akcesoriów użył drukarki 3D.

Jak widzicie poniżej najpierw zastąpił monitor iPadem, podłączył porty USB-C do starych gniazd i dodał przenośną baterię do zasilania iPada i ładowarki Apple Watch.  Bateria, klawiatura, ładowarka Apple Watch i uchwyt Apple Pencil utworzone zostały za pomocą drukarki 3D. Całe okablowanie jest ukryte za obudową.

@skipperfilms Once a year I find the patience and drive to do something like this. Love this #ibookg3 to #ipad conversion! #fyp #foryoupage #3dprinting ♬ Rasputin – Majestic & Boney M.

Co o tym myślicie?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top