Velox 2 dostępny dla iOS 8.4 cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, velox 2, jailbreak, iPhone, iOS 8.4, Cydia  Parę miesięcy temu pojawiła się wersja poglądowa rozszerzenia o nazwie Velox 2, które pozwala na interakcję z aplikacjami bez ich uruchamiania. Dobra wiadomość jest taka, że Velox 2 jest już dostępny w Cydii i działa na iOS 8.4. iOS8.onetech.pl 2 1300x700

Velox 2 dostępny dla iOS 8.4

Parę miesięcy temu pojawiła się wersja poglądowa rozszerzenia o nazwie Velox 2, które pozwala na interakcję z aplikacjami bez ich uruchamiania. Dobra wiadomość jest taka, że Velox 2 jest już dostępny w Cydii i działa na iOS 8.4.

Wątpię, żebyście wcześniej o nim słyszeli, pozwala na interakcję z aplikacjami na ekranie głównym bez ich uruchamiania.

Przesunięciem palcem w górę na ikonie aplikacji pozwala na wybranie operacji, jaką chcemy wykonać za jej pośrednictwem. Za przykład może posłużyć systemowa aplikacja Zegara, po wykonaniu odpowiedniego gestu dostajemy dostęp do miejsca, gdzie ustawiamy sobie budzik. Ustawienia z kolei pozwalają na ponowne uruchomienie, wyłączenie lub przeładowanie Springboard. Jeżeli aplikacja nie jest kompatybilna z Velox, pojawią się tylko i wyłącznie powiadomienia.

Po instalacji Veloxa w Ustawieniach pojawią się preferencje, w których możemy wszystko skonfigurować i zmienić wygląd okienka z akcjami, gesty i motyw.

Velox 2 dostępny dla iOS 8.4 cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, velox 2, jailbreak, iPhone, iOS 8.4, Cydia  Parę miesięcy temu pojawiła się wersja poglądowa rozszerzenia o nazwie Velox 2, które pozwala na interakcję z aplikacjami bez ich uruchamiania. Dobra wiadomość jest taka, że Velox 2 jest już dostępny w Cydii i działa na iOS 8.4. 1

Velox 2 to schludne rozszerzenie z interesującym pojęciem, które pozwala szybciej wykonywać codzienne operacje na urządzeniu mobilnym. Daje nam dostęp do wielu informacji i funkcji, bez uruchamiania jakiejkolwiek aplikacji.

Poniżej możecie zobaczyć Veloxa 2 w akcji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry