Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany

W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną.

Sprzęt prezentuje się nienagannie i na myśl przychodzi inspiracja Galaxy S6 Edge, choć obudowa w tym przypadku jest praktycznie w całości wykonana z metalu. Niestety, głośnik został umieszczony na dolnej krawędzi ramki razem z portem USB ? C, który pomału zaczyna być standardem w świecie mobilnym. XPlay 5 będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, są to Champagne Gold i Rose Gold.

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 colors

Na pokładzie mamy 4 rdzeniowego Snapdragona 820 i 6GB pamięci operacyjnej, to jak dotąd najwyższe możliwości sprzętowe umieszczone w tak małym urządzeniu. Spodziewajcie się, że zaprezentowany wczoraj sprzęt złamie nie jeden rekord wydajności w nadchodzących miesiącach. Jesteście przyzwyczajeni do 32 GB pamięci? W tym modelu (chyba) nie poszli na kompromisy, otrzymujemy od razu 128GB na nasze dane.

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 6GB RAM sd820 e1456836985536
Po wyjęciu go z pudełka możecie się spodziewać Androida Marshmallow, ale oprogramowanie Vivo zawiera specjalny algorytm, który będzie trzymał pieczę nad maksymalną wydajnością sprzętu w każdej chwili. Obecnie nie wiem na jakiej zasadzie działa to rozwiązanie, ale byłoby miło wypróbować je podczas codziennego użytkowania i sprawdzić, czy rzeczywiście działa.

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 2K display

Vivo w kwestii wyświetlacza postawiło na Super AMOLED-a dostarczonego przez Samsunga, jego przekątna to 5,43 – cala, a rozdzielczość to 2K (1440 × 2560 pikseli – 1440p). W praktyce oznacza to, że video, jak i obrazy będą ostre i wyraźne. Producent użył podobno specjalnego wzornictwa, które ma na celu uchronić sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, więc wyświetlacz chroni tafla szkła hartowanego Gorilla Glass.

Nie zdziwiłem się, gdy na tyle zauważyłem czytnik linii papilarnych. Według Vivo, urządzenie można odblokować w zaledwie 0,4s, a gdy wyświetlacz jest włączony, czas skraca się o połowę (0,2s).

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 camera

Wydaje mi się, że w kwestii sprzedaży aparatów głównych na rynku mobilnym prym wiedzie Sony, w tym przypadku przyszły właściciel otrzyma do dyspozycji Sony IMX298 z przysłoną f/2.0. Dodatkowo Vivo chwali się współpracą z ArcSoft, która zaowocowała wdrożeniem technologii pomagającej podczas przetwarzania zdjęć, powinna się przydać podczas robienia fotek w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 camera night sample 485x485 Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 camera night sample 02 485x485

Aparat uruchamia się w 0,4s, a złapanie ostrości zajmuje zaledwie 0,1s, więc nie powinniśmy przegapić żadnego momentu, który zamierzamy uwiecznić na fotografii. Na froncie nie zabrakło 8MPix kamerki, która okaże się przydatna podczas wideo rozmów i selfie od czasu do czasu.

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 twin charging

XPlay 5 ma baterię o pojemności 3600mAh wyposażoną w dwa układy scalone odpowiedzialne za jej ładowanie, co przekłada się na dwukrotnie krótszy czas potrzebny do pełnego naładowania. Poza tym nie zabrakło również WiFi+, 4G i DualSIM, warto wspomnieć, że urządzenie jest kompatybilne z sieciami komórkowymi najważniejszych operatorów w Chinach. LTE pozwala na pobieranie plików z prędkością do 300Mbps, co powinno wystarczyć większości użytkowników.

Chińczycy szczególną uwagę poświęcili jakoś odtwarzanego dźwięku, co zaowocowało wyposażeniem XPlay 5 w HiFi 3.0 z układem scalonym ES9028 i OPA1612, co zdecydowanie powinno poprawić jakość dźwięku. Dodatkowo dostępne są nowe słuchawki, które znajdziemy w pudełku ze smartfonem.

Vivo XPlay 5 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki xplay 5, Vivo XPlay 5, vivo, kiedy premiera Vivo XPlay 5, jak wygląda Vivo XPlay 5, cena Vivo XPlay 5, cena  W przeszłości kamieniami milowymi w technologii mobilnej były bez wątpienia coraz mocniejsze układy scalone, wyświetlacze 2K/4K, a w tym roku Vivo rozdaje karty i prezentuje słuchawkę z aż 6GB pamięci operacyjnej. Producent wczoraj zaprezentował swój najnowszy produkt, który ma wyśrubowaną do granic możliwości specyfikację techniczną. vivo xplay 5 Hi Fi 3

To nie jedyny zaprezentowany wczoraj model, włodarze pokusili się o przygotowanie modelu ze Snapdragon 652 i 4GB pamięci operacyjnej. Kolejne zmiany względem sztandarowego modelu dotknęły układy scalone od dźwięku są to CS4398 i AD45257.

Najdroższy model Vivo XPlay 5 kosztuje 654$ (2605 zł bez podatku/cła), a tańszy to wydatek rzędu 564$ (2250 zł bez podatku/cła).

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry