Volt - minimalistyczne wyświetlanie ładowania baterii cydia-i-jailbreak ladowanie baterii, jailbreak, iPhone, Cydia  Od czasu do czasu przeglądam reddita w poszukiwaniu interesujących wtyczek, choć większość obecnie dostępnych jest aktualizowana pod iOS 9.3.3. Na szczęście jest jeszcze miejsce na nowości, a jedną z nich jest Volt. Bateria 1300x700

Volt – minimalistyczne wyświetlanie ładowania baterii

`Od czasu do czasu przeglądam reddita w poszukiwaniu interesujących wtyczek, choć większość obecnie dostępnych jest aktualizowana pod iOS 9.3.3. Na szczęście jest jeszcze miejsce na nowości, a jedną z nich jest Volt.

Po pobraniu wtyczki użytkownik będzie mógł dostosować styl wyświetlania ładowania baterii swojego urządzenia mobilnego, a do wyboru jest wiele konfiguracji. Mamy do wyboru:

  • Czas i kropki (24 godzinny zegar, zmiana koloru zegara i kropek ładowania)
  • Tło (zmiana koloru, zdjęcia, dodanie rozmycia)
  • Zaplanowane (wydłużenie przyciemnienia ekranu blokady, wyłączenie za pomocą podwójnego stuknięcia)

Volt - minimalistyczne wyświetlanie ładowania baterii cydia-i-jailbreak ladowanie baterii, jailbreak, iPhone, Cydia  Od czasu do czasu przeglądam reddita w poszukiwaniu interesujących wtyczek, choć większość obecnie dostępnych jest aktualizowana pod iOS 9.3.3. Na szczęście jest jeszcze miejsce na nowości, a jedną z nich jest Volt. Zrzut ekranu 2016 08 18 o 15.59.36

Jednym wtyczka może się spodobać, a innym niekoniecznie. Ja na pewno postaram się sprawdzić jej praktyczne działanie, bo może to być interesująca odskocznia od domyślnego wyświetlania informacji o ładowaniu baterii.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top