Volt - minimalistyczne wyświetlanie ładowania baterii cydia-i-jailbreak ladowanie baterii, jailbreak, iPhone, Cydia  Od czasu do czasu przeglądam reddita w poszukiwaniu interesujących wtyczek, choć większość obecnie dostępnych jest aktualizowana pod iOS 9.3.3. Na szczęście jest jeszcze miejsce na nowości, a jedną z nich jest Volt. Bateria 1300x700

Volt – minimalistyczne wyświetlanie ładowania baterii

`Od czasu do czasu przeglądam reddita w poszukiwaniu interesujących wtyczek, choć większość obecnie dostępnych jest aktualizowana pod iOS 9.3.3. Na szczęście jest jeszcze miejsce na nowości, a jedną z nich jest Volt.

Po pobraniu wtyczki użytkownik będzie mógł dostosować styl wyświetlania ładowania baterii swojego urządzenia mobilnego, a do wyboru jest wiele konfiguracji. Mamy do wyboru:

  • Czas i kropki (24 godzinny zegar, zmiana koloru zegara i kropek ładowania)
  • Tło (zmiana koloru, zdjęcia, dodanie rozmycia)
  • Zaplanowane (wydłużenie przyciemnienia ekranu blokady, wyłączenie za pomocą podwójnego stuknięcia)

Volt - minimalistyczne wyświetlanie ładowania baterii cydia-i-jailbreak ladowanie baterii, jailbreak, iPhone, Cydia  Od czasu do czasu przeglądam reddita w poszukiwaniu interesujących wtyczek, choć większość obecnie dostępnych jest aktualizowana pod iOS 9.3.3. Na szczęście jest jeszcze miejsce na nowości, a jedną z nich jest Volt. Zrzut ekranu 2016 08 18 o 15.59.36

Jednym wtyczka może się spodobać, a innym niekoniecznie. Ja na pewno postaram się sprawdzić jej praktyczne działanie, bo może to być interesująca odskocznia od domyślnego wyświetlania informacji o ładowaniu baterii.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry