W App Store pojawiła się duża aktualizacja odtwarzacza VLC ciekawostki VLC, Update, iPhone, iPad, iOS  Odtwarzacz multimedialny VLC dla iOS, iPadOS i tvOS został zaktualizowany o kilka nowych funkcji. Co zostało dodane? Już wyjaśniamy. VLC

W App Store pojawiła się duża aktualizacja odtwarzacza VLC

Odtwarzacz multimedialny VLC dla iOS, iPadOS i tvOS został zaktualizowany o kilka nowych funkcji. Co zostało dodane? Już wyjaśniamy.

W nowej wersji całkowicie przeprojektowano interfejs odtwarzania wideo, dodano obsługę przeglądania udziałów sieciowych NFS i SFTP, a także wprowadzono znaczące poprawki wydajności.

W programie VLC w wersji 3.3 poprawiono także wygląd lokalnej biblioteki multimediów, szczególnie w przypadku plików audio. Ponadto dostępny jest również ciemny motyw, gdy aktywny jest tryb ciemny. Aktualizacja umożliwia także dostęp do wszystkich lokalnie przechowywanych multimediów na urządzeniach zewnętrznych, a także obsługę dźwięku przestrzennego.

W App Store pojawiła się duża aktualizacja odtwarzacza VLC ciekawostki VLC, Update, iPhone, iPad, iOS  Odtwarzacz multimedialny VLC dla iOS, iPadOS i tvOS został zaktualizowany o kilka nowych funkcji. Co zostało dodane? Już wyjaśniamy. VLC 1

Należy pamiętać, ze aplikacja działa bez problemu również na starszych urządzeniach z systemem iOS 9, takich jak iPhone 4 i iPad mini pierwszej generacji, a także Apple TV HD.

VLC umożliwia synchronizację plików z Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box, iCloud Drive, iTunes, bezpośrednie pobieranie i udostępnianie przez Wi-Fi, a także strumieniowe przesyłanie z serwerów multimedialnych SMB, FTP, SFTP, NFS, UPnP/DLNA oraz z internetu. Aplikacja dostępna jest w App Store za damo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top