marihuana

W App Store pojawiła się pierwsza aplikacja, oferująca dostawę marihuany

Do App Store trafia pierwsza aplikacja oferująca zakup i dostawę marihuany, bezpośrednią do naszego domu. Co to za apka?

Apple wprowadziło poważną zmianę w zasadach App Store 7 czerwca, łagodząc ograniczenia dotyczące aplikacji, które legalnie sprzedają konopie indyjskie. W rzeczywistości aplikacje związane z konsumpcją i dostarczaniem marihuany mogą być zatwierdzane w App Store, ale tylko w krajach, w których marihuana jest legalna. Ponadto aplikacje muszą być przesyłane do App Store ?przez podmiot prawny świadczący usługi, a nie przez jednego programistę?.

Nieco ponad 30 dni po tym otwarciu aplikacja Eaze pojawia się w App Store, jako pierwsza umożliwiająca zakup i dostawę marihuany do domu w Stanach Zjednoczonych. Aplikacja obejmuje rejestrację, weryfikację tożsamości, zarządzanie płatnościami i otrzymaniem zamówień, a także dostawę na żądanie i śledzenie zamówień. Sprzedaż jest ograniczona do osób w wieku 21 lat lub starszych.

W App Store pojawiła się pierwsza aplikacja, oferująca dostawę marihuany polecane, ciekawostki zakup, marihuana, App Store, Aplikacja  Do App Store trafia pierwsza aplikacja oferująca zakup i dostawę marihuany, bezpośrednią do naszego domu. Co to za apka? eaze

Aby usługa była legalna, aplikacja uruchamia zakupy tylko w jurysdykcjach, w których marihuana jest legalna. Obecnie usługa jest dostępna w całej Kalifornii i rozpocznie się w Michigan pod koniec lipca.

W tym miejscu Sklep Google Play pozostaje bardziej restrykcyjny i nie pozwala jeszcze na publikację aplikacji sprzedających konopie indyjskie.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top