W App Store występuje błąd związany z aktualizacją i pobieraniem aplikacji ciekawostki bład app store, blad w app store  Wygląda na to, że App Store ma problemy z pobieraniem i aktualizacją aplikacji. Problem pojawił się wczoraj parę godzin po konferencji Apple. AppStore 1300x700

W App Store występuje błąd związany z aktualizacją i pobieraniem aplikacji

Wygląda na to, że App Store ma problemy z pobieraniem i aktualizacją aplikacji. Problem pojawił się wczoraj parę godzin po konferencji Apple.

Użytkownicy nie mogą obecnie pobrać, kupić lub zaktualizować aplikacji i okazuje się, że to samo dotknęło iTunes.

Osoby, których dotknął błąd dostają powiadomienie o braku możliwości pobrania lub zaktualizowania aplikacji. Mnie on nie dotyczy, bo mogłem bez problemu pobrać aktualizację do aplikacji mobilnej Amazon za pomocą LTE. Jednak wielu użytkowników skarży się na zaistniały błąd.

W App Store występuje błąd związany z aktualizacją i pobieraniem aplikacji ciekawostki bład app store, blad w app store  Wygląda na to, że App Store ma problemy z pobieraniem i aktualizacją aplikacji. Problem pojawił się wczoraj parę godzin po konferencji Apple. appstoreoutage

Początkowo problem nie pokazywał się w statusie usług Apple, ale teraz jest już widoczny, więc musicie poczekać na jego rozwiązanie.

Aktualizacja

Wydaje się, ze problem został już rozwiązany!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top