W Chinach można skorzystać ze zwiększenia pamięci wewnętrznej z 16GB do 64 lub 128 ciekawostki zwiększenie pamięci wewnętrznej w iPhone, zwiększenie pamięci w iPhone, iPhone, chiny, Apple  Nie mam wątpliwości, dlaczego Apple nadal sprzedaje iPhone'y z 16GB pamięci wewnętrznej.Chodzi o pieniądze, a wyższe warianty pamięciowe są droższe od ?podstawki?, więc większość rzuca się właśnie na 16. iPhone6s3

W Chinach można skorzystać ze zwiększenia pamięci wewnętrznej z 16GB do 64 lub 128

Nie mam wątpliwości, dlaczego Apple nadal sprzedaje iPhone‘y z 16GB pamięci wewnętrznej.Chodzi o pieniądze, a wyższe warianty pamięciowe są droższe od ?podstawki?, więc większość rzuca się właśnie na 16.

Jest wiele sposobów na skorzystanie z większej ilości pamięci, wliczając w to aktualizację do najnowszej wersji iOS 9 lub zakup akcesoriów firm trzecich, które pozwolą rozbudować pamięć iPhone‘a. Niektóre z nich łączą się ze sprzętem bezprzewodowo, a inne przez port Lightning.

Jednakże niektóre serwisy w Chinach znalazły nieścisłości w zabezpieczeniach iOS, pozwalające na wymianę pamięci NAND w iPhone‘ach i iPadach. Nikt wcześniej tego nie osiągnął. Wymiana standardowego dysku lub SSD w komputerze osobistym to bułka z masłem, jednak użytkownicy iGadżetów i innych urządzeń mobilnych nie mogą zrobić tego w ten sam sposób.

W Chinach wymiana pamięci z 16GB na 64 lub 128GB kosztuje od 70 (270 zł) do 90$ (350 zł). Najwyraźniej serwisy znalazły sposób na przyjęcie innej pamięci NAND niż fabrycznie montowana. Wszystko dzięki lukom w mobilnym systemie operacyjnym Apple.

Wymiana zajmuje godzinę, oczywiście należy rozłożyć iPhone‘a i usunąć NAND z płyty głównej, a potem zastąpić go nowym i pojemniejszym. Żeby usunąć starą pamięć,należy ją odpowiednio podgrzać, aby ?zeszła? z płyty głównej, więc w przypadku modelu 5S ryzyko podczas wymiany jest wyższe. iPhone‘y 6 i iPady nie mają z tym w ogóle problemów.

Po zamontowaniu iPhone lub iPad są uruchamianie z powodzeniem tak długo, jak wszystkie informacje potrzebne do aktywacji są przeniesione na nową pamięć, wliczając w to specyficzne dla każdego egzemplarzu identyfikatory.

Obecnie trudno powiedzieć, czy metoda będzie ogólnodostępna dla wszystkich, ale z raportu wynika, że pamięć została wymieniona w co najmniej 70 iUrządzeniach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top