W ciągu zaledwie 72 godzin do Telegrama dołączyło 25 milionów nowych użytkowników polecane, ciekawostki Telegram, komunikator  Pavel Durov powiedział, że w pierwszym tygodniu stycznia liczba aktywnych użytkowników Telegrama przekraczała 500 milionów. Telegram.onetech.pl  1300x700

W ciągu zaledwie 72 godzin do Telegrama dołączyło 25 milionów nowych użytkowników

Pavel Durov powiedział, że w pierwszym tygodniu stycznia liczba aktywnych użytkowników Telegram przekraczała 500 milionów.

Co ciekawe w ciągu ostatnich 72 godzin do Telegram dołączyło aż 25 milionów nowych użytkowników, w tym 38% z Azji, 27% z Europy, 21% z Ameryki Łacińskiej.

W ciągu zaledwie 72 godzin do Telegrama dołączyło 25 milionów nowych użytkowników polecane, ciekawostki Telegram, komunikator  Pavel Durov powiedział, że w pierwszym tygodniu stycznia liczba aktywnych użytkowników Telegrama przekraczała 500 milionów. telegram 2

To znaczny wzrost w stosunku do ubiegłego roku, kiedy każdego dnia rejestrowano 1,5 mln nowych użytkowników. Ale tym razem jest inaczej. Ludzie nie chcą już wymieniać swojej prywatności na bezpłatne usługi. Nie chcą już być zakładnikami monopoli technologicznych, którym wydaje się, że ujdzie im to na sucho.

Durov powiedział, że komunikator jest największą bezpieczną przystanią dla osób poszukujących platformy komunikacyjnej skoncentrowanej na prywatności i bezpieczeństwie. Jednocześnie dodał, że ekipa serwisu bardzo to ceni i na pewno nie zawiedzie użytkowników.

A Wy jakiego komunikatora używacie?

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry