W Disney+ może pojawić się nowy tańszy abonament ciekawostki tanszy abonament Disney+, ile kosztuje Disney+, Disney+, abonamet Disney+, abonament z reklamami w Disney+  Wygląda na to, że Disney+ rozważa wprowadzenie nowej formy subskrypcji, która pozwoliłaby jego użytkownikom zaoszczędzić trochę pieniędzy na miesięcznym koszcie usługi. disney 1300x700

W Disney+ może pojawić się nowy tańszy abonament

Wygląda na to, że Disney+ rozważa wprowadzenie nowej formy subskrypcji, która pozwoliłaby jego użytkownikom zaoszczędzić trochę pieniędzy na miesięcznym koszcie usługi.

Po “wielkiej eksplozji” pierwszych kilku lat, która przyciągnęła aż 130 milionów subskrybentów Disneya, wydaje się, że firma stoi przed pierwszym spadkiem wzrostu. Ten spadek, jak ujawnił The Information, może skłonić firmę do wprowadzenia nowego tańszego abonamentu, aby do 2024 roku dotrzeć do 260 milionów abonentów. Nowy plan zostałby początkowo uruchomiony w USA. Podobne rozwiązania zostały wprowadzone przez Discovery, NBCUniversal, WarnerMedia i Paramount.

W Disney+ może pojawić się nowy tańszy abonament ciekawostki tanszy abonament Disney+, ile kosztuje Disney+, Disney+, abonamet Disney+, abonament z reklamami w Disney+  Wygląda na to, że Disney+ rozważa wprowadzenie nowej formy subskrypcji, która pozwoliłaby jego użytkownikom zaoszczędzić trochę pieniędzy na miesięcznym koszcie usługi. Disney

Na przykład Discovery + i Paramount+ oferują subskrypcje z reklamami w cenie 4,99 USD. Taki wybór pozwoliłby na zwiększenie obrotów w celu skompensowania kosztów rozwoju. Firma planuje wydawać co najmniej 8 miliardów dolarów rocznie na Disney+ do 2024 roku, a do tej pory firma regularnie dodawała nowe, głośne treści.

Czy ten plan faktycznie zostanie wydany? Musimy tylko poczekać, aby się dowiedzieć.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top