W iOS 13 będziemy mogli nagrywać wideo przy użyciu obu kamer jednocześnie polecane, ciekawostki Multi-Camera Capture Suppor, kamera, iOS 13  Kolejną nowością , która pojawi się w finalnej wersji iOS 13 będzie możliwość nagrywania wideo przy użyciu obu kamer jednocześnie. iPadPro tapety

W iOS 13 będziemy mogli nagrywać wideo przy użyciu obu kamer jednocześnie

Kolejną nowością , która pojawi się w finalnej wersji iOS 13 będzie możliwość nagrywania wideo przy użyciu obu kamer jednocześnie.

Apple w iOS 13 wprowadził Multi-Camera Capture Support, czyli funkcję, która umożliwia aplikacjom jednoczesne przechwytywanie wideo, audio, z różnych kamer, mikrofonów i czujników na iPhonie lub iPad.

W iOS 13 będziemy mogli nagrywać wideo przy użyciu obu kamer jednocześnie polecane, ciekawostki Multi-Camera Capture Suppor, kamera, iOS 13  Kolejną nowością , która pojawi się w finalnej wersji iOS 13 będzie możliwość nagrywania wideo przy użyciu obu kamer jednocześnie. multi

Obecnie funkcja nie jest zintegrowana z natywną aplikacją Camera na iOS 13, ale Apple udostępniło programistom odpowiednie API, aby mogli zintegrować funkcję ze swoimi aplikacjami. Po co? Pozwoli nam to na przykład nagrać wideo zarówno przednią kamerą, jak i tylną kamerą , lub powiedzmy nawiązać wideo ze znajomym będąc na meczu i wysyłać mu obraz zarówno pokazując siebie jak i pole gry.

Niestety funkcja dostępna będzie wyłącznie na iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR i iPad Pro (2018) no i oczywiście na tegorocznych iPhone?ach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry