W iOS 14 ma pojawić się długo wyczekiwany ?tryb snu? polecane, ciekawostki tryb snu, iPhone, iOS 14  Wszystko wskazuje na to, że w iOS 14 pojawi się tak przez wszystkich wyczekiwany od lat ?tryb snu?. Piszę o tym na Twitterze użytkownik @Fudge. iOS14 8

W iOS 14 ma pojawić się długo wyczekiwany ?tryb snu?

Wszystko wskazuje na to, że w iOS 14 pojawi się tak przez wszystkich wyczekiwany od lat ?tryb snu?. Piszę o tym na Twitterze użytkownik @Fudge.

Nowy tryb będzie działał w ten sposób, że po włączeniu nowej funkcji system przestanie odpowiadać na połączenia i powiadomienia. iPhone aktywuje wyświetlacz dopiero po nadejściu wiadomości alarmowych.

Gdy tryb snu jest włączony, ekran blokady jest przyciemniony, połączenia i powiadomienia przychodzące są wyłączane. Komunikaty alarmowe będą nadal działać.

Dane mogą być synchronizowane pomiędzy Apple Watch i iPhone, więc jest cień szansy na to, ze funkcja dostępna będzie nie tylko na najnowszych iZegarkach.

Apple zaprezentuje nowe systemy w tym iOS 14 już 22 czerwca na WWDC 2020. Już teraz dostępny jest specjalny link do transmisji na żywo na YouTube.

Więcej na temat iOS 14 dowiecie się z poniższego wpisu:

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry