W kwietniu Apple zacznie produkcję iPhone'a SE w Indiach ciekawostki Produkcja, iphone se, iPhone, Indie  Apple w końcu otrzymało pozwolenie od Indyjskiego rządu na produkcję swoich urządzeń mobilnych w tym kraju. Podobno od kwietnia zacznie się tam produkcja iPhone'a SE. iPhoneSE6

W kwietniu Apple zacznie produkcję iPhone’a SE w Indiach

Apple w końcu otrzymało pozwolenie od Indyjskiego rządu na produkcję swoich urządzeń mobilnych w tym kraju. Podobno od kwietnia zacznie się tam produkcja iPhone’a SE.

W zeszłym miesiącu Amerykanie doszli do porozumienia z Indyjskim rządem w sprawie produkcji urządzeń mobilnych na terenie Indii. Zajmie się nią Wistron, który również doszedł do porozumienia z Apple i zaczęto przygotowania do rozpoczęcia produkcji w Bangalore.

W kwietniu Apple zacznie produkcję iPhone'a SE w Indiach ciekawostki Produkcja, iphone se, iPhone, Indie  Apple w końcu otrzymało pozwolenie od Indyjskiego rządu na produkcję swoich urządzeń mobilnych w tym kraju. Podobno od kwietnia zacznie się tam produkcja iPhone'a SE. iPhoneSE.5

Wygląda na to, że długie negocjacje w końcu zaowocowały, ponieważ Wistron jest gotowy do rozpoczęcia produkcji iPhone’a SE, który jest obecnie najtańszym telefonem w portfolio Amerykańskiego giganta. Warto nadmienić, że Indie to najszybciej chłonący rynek urządzeń mobilnych.

Mówi się o produkcji 300 lub 400 tysięcy sztuk, ale podejrzewam, że początkowo produkcja będzie mniejsza. Ponadto nie wiemy, czy Apple zdecyduje się na produkcję innych modeli oprócz SE.

Wygląda na to, że Apple po niepowodzeniu w Chinach spróbuje swoich sił na Indyjskim rynku urządzeń mobilnych, choć nie będzie łatwo. Wszystko za sprawą tańszych urządzeń w porównaniu do Amerykanów, Samsunga, Xiaomi i Vivo. Większość urządzeń w Indiach kosztuje mniej niż 225$, a cena iPhone SE w Indyjskim Amazonie wynosi 424$.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry