W marcu do sprzedaży ma trafić nowy 8,4-calowy iPad mini 6 polecane, ciekawostki Tablet, iPad mini 6, Apple, 2021  Japoński serwis Mac Otakara ujawnił, że Apple pracuje nad nową wersją iPada mini z większym  8,4-calowym wyświetlaczem.  Urządzenie ma trafić na rynek w marcu. iPadmini6

W marcu do sprzedaży ma trafić nowy 8,4-calowy iPad mini 6

Japoński serwis Mac Otakara ujawnił, że Apple pracuje nad nową wersją iPada mini z większym 8,4-calowym wyświetlaczem. Urządzenie ma trafić na rynek w marcu.

Nowy iPad mini będzie miał taki praktycznie taki sam wygląd jak obecny model. Zmieni się nieco grubość dolnej i górnej ramki, która ma być nieco cieńsza. Oprócz tego tablet nadal będzie miał tradycyjny przycisk Home ze zintegrowanym Touch ID i port Lightning.

W marcu do sprzedaży ma trafić nowy 8,4-calowy iPad mini 6 polecane, ciekawostki Tablet, iPad mini 6, Apple, 2021  Japoński serwis Mac Otakara ujawnił, że Apple pracuje nad nową wersją iPada mini z większym  8,4-calowym wyświetlaczem.  Urządzenie ma trafić na rynek w marcu. iPadmini

Macotakara twierdzi, że zaktualizowany iPad mini zostanie wydany w marcu. Jest to zgodne ze starym raportem zaufanego analityka Ming-Chi Kuo, który stwierdził, że Apple wypuści iPada mini z wyświetlaczem o przekątnej od 8,5 do 9 cali w pierwszej połowie 2021 roku.

Kuo jednak nie podał żadnych szczegółów na temat konstrukcji tabletu, a jedynie stwierdził, że jego mocnymi stronami będzie ?przystępna cena i szybki czip?.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry