W nowej wersji beta HomePod Siri nauczyła się rozpoznawać głosy w języku rosyjskim i holenderskim ciekawostki HomePod  Firma Apple dodała obsługę rozpoznawania głosu Siri w języku rosyjskim i holenderskim w nowym oprogramowaniu beta HomePod 15.4, co wskazuje na zbliżającą się premierę HomePod mini w Rosji i Holandii. homepod 1300x700

W nowej wersji beta HomePod Siri nauczyła się rozpoznawać głosy w języku rosyjskim i holenderskim

Firma Apple dodała obsługę rozpoznawania głosu Siri w języku rosyjskim i holenderskim w nowym oprogramowaniu beta HomePod 15.4, co wskazuje na zbliżającą się premierę HomePod mini w Rosji i Holandii.

Wraz z ostateczną wersją aktualizacje HomePod i HomePod mini będą w stanie określić, którzy członkowie rodziny mają dostęp do Siri w języku rosyjskim lub holenderskim. Umożliwi to przetwarzanie osobistych żądań użytkowników na podstawie ich danych osobowych.

W nowej wersji beta HomePod Siri nauczyła się rozpoznawać głosy w języku rosyjskim i holenderskim ciekawostki HomePod  Firma Apple dodała obsługę rozpoznawania głosu Siri w języku rosyjskim i holenderskim w nowym oprogramowaniu beta HomePod 15.4, co wskazuje na zbliżającą się premierę HomePod mini w Rosji i Holandii. homepodmini 1

Oprócz Rosji i Holandii oczekuje się, że Apple rozpocznie sprzedaż HomePod mini w Belgii, Szwecji i Szwajcarii w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ prelegenci otrzymali wsparcie dla nowych języków w grudniu 2021 roku.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top