W Nowym Jorku brakuje iPhone?ów 11 / 11 Pro polecane, ciekawostki iPhone 11 Pro, iPhone 11  Mieszkańcy Nowego Jorku, USA, borykają się z niedoborem smartfonów iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max z powodu ograniczenia dostaw spowodowanych epidemią koronawirusa COVID-19 w Chinach. iPhone11Pro 1

W Nowym Jorku brakuje iPhone?ów 11 / 11 Pro

Mieszkańcy Nowego Jorku, USA, borykają się z niedoborem smartfonów iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max z powodu ograniczenia dostaw spowodowanych epidemią koronawirusa COVID-19 w Chinach.

Jak pisze New York Post w wielu sklepach najnowsze smartfony Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max są niedostępne lub dostępne w bardzo ograniczonych ilościach.

W Nowym Jorku brakuje iPhone?ów 11 / 11 Pro polecane, ciekawostki iPhone 11 Pro, iPhone 11  Mieszkańcy Nowego Jorku, USA, borykają się z niedoborem smartfonów iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max z powodu ograniczenia dostaw spowodowanych epidemią koronawirusa COVID-19 w Chinach. iPhone11

Wielu detalistów z Nowego Jorku uważa, że ??przyczyną niedoboru jest ograniczenie podaży smartfonów Apple z powodu wybuchu koronawirusa.

Jeden z pracowników sklepu detalicznego operatora AT&T zauważył, że niektóre modele iPhone’a 11 Pro są niedostępne przez ?co najmniej kilka tygodni?. Nie wiadomo jak długo ta sytuacja się utrzyma.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry