ladowarka 1

W ofercie Apple już wkrótce może pojawić się dwuportowa ładowarka USB-C o mocy 35 W

Apple może już wkrótce wprowadzić do swojej oferty nową dwuportową ładowarkę USB-C o mocy 35 W. Wynika to z dokumentu, który został znaleziony przez 9to5mac.

Dokument wsparcia był dostępny na stronie Apple i to właśnie tam pojawiła się wzmianka o niewydanym jak do tej pory zasilaczu.

W ofercie Apple już wkrótce może pojawić się dwuportowa ładowarka USB-C o mocy 35 W ciekawostki ładowarka apple szybkie ładowanie, ładowarka apple, ladowarka apple 35 w, dwuportowa ładowarka Apple, 2 USB-c w ladowarce Apple, 2 portowa ladowarka od apple  Apple może już wkrótce wprowadzić do swojej oferty nową dwuportową ładowarkę USB-C o mocy 35 W. Wynika to z dokumentu, który został znaleziony przez 9to5mac. zasilacz 2
Dwuportowy zasilacz Apple USB-C o mocy 35 W.

Ponieważ obecnie w ofercie firmy nie ma zasilacza z podwójnym portem USB-C, może to być coś, nad czym pracuje Apple. Ładowarka taka może ładować szeroką gamę urządzeń Apple, od MacBooka Air po iPady, iPhone’y, zegarki Apple i HomePod. Zasilacz byłby wystarczająco mocny, aby ładować iPhone i iPad za pomocą opcji szybkiego ładowania.

Niestety nie jest jasne, kiedy to akcesorium zostanie wydane, ale może to być zasilacz GaN, nad którym pracuje i o którym mówił analityk Ming-Chi. Kuo powiedział, że ładowarka będzie wykorzystywać azotek galu lub technologię „GaN”, dzięki czemu adapter jest mniejszy i lżejszy oraz ma lepszą wydajność energetyczną. Pierwszy adapter GaN (140 W) został wydany w zeszłym roku wraz z MacBookiem Pro.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry