Mac mini M2

W oprogramowaniu Studio Display znaleziono odniesienia do Mac mini M2

Nowe oprogramowanie układowe Studio Display firmy Apple zawiera odniesienia do komputera Mac mini M2, który nie został jeszcze wprowadzony na rynek.

Jak odkrył programista Steve Troughton-Smith, w kodzie oprogramowania sprzętowego Studio Display jest wyraźnie mowa o Macmini10.1 – modelu, który nigdy nie został wydany przez firmę Apple. Według Troughtona-Smitha będzie to Mac mini M2, który firma Apple ma zaprezentować jeszcze w tym roku.

W oprogramowaniu Studio Display znaleziono odniesienia do Mac mini M2 ciekawostki mac mini m2, mac mini m1 pro, mac mini m1 16gb, Mac mini M1, mac mini 2022, Mac mini  Nowe oprogramowanie układowe Studio Display firmy Apple zawiera odniesienia do komputera Mac mini, który nie został jeszcze wprowadzony na rynek. MacMini
Mac mini z procesorem M2.

Plotki nie precyzują, o jakie nowe komputery Mac chodzi, ale jest jedna solidna wskazówka: oprogramowanie firmowe Studio Display odnosi się do tajemniczej, nieznanej maszyny: nowej generacji modeli Mac mini (“Macmini10.1”). Moje przypuszczenie: M2, a nie M1 Pro.

Inni autorzy przecieków mówią także o pojawieniu się Maca mini M2 przed końcem roku. Na  WWDC 2022 ma pojawić się nowy MacBook Air i MacBook Pro z niższej półki. Na razie jednak nie możemy wykluczyć, że nowy Mac mini pojawi się w czerwcu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry