W październiku pojawi się iPhone 6 i iWatch? ciekawostki kiedy premiera iPhone 6, iPhone6, iPhone 6, iPhone, Apple iWatch, Apple  Najnowsze urządzenia w portfolio Apple miałyby ukazać się jednocześnie już w październiku. Wszystko to z powodu niedawnego raportu, związanego z owymi urządzeniami, który pojawił się w Japonii. iP6 1 1300x700

W październiku pojawi się iPhone 6 i iWatch?

Najnowsze urządzenia w portfolio Apple miałyby ukazać się jednocześnie już w październiku. Wszystko to z powodu niedawnego raportu, związanego z owymi urządzeniami, który pojawił się w Japonii.

Obydwa urządzenia będą posiadać czujniki współpracujące z aplikacją Healthkit pokazaną na tegorocznym WWDC. Według jednego z dostawców Apple, 5mln egzemplarzy iWatcha będzie schodziło, co miesiąc z taśmy produkcyjnej. Urządzenie naręczne prawdopodobnie będzie posiadało TouchID. Jeżeli chodzi o cenę urządzenia naręcznego od Apple, według dostawców, ma ona zamknąć się pomiędzy 200$, a 300$.

Apple jeszcze nie zapowiedziało w żaden sposób swojego inteligentnego zegarka, ale wiemy że w tym roku Tim Cook zapowie urządzenia dla nowych segmentów rynku. Gigant z Cupertino, nie potwierdza, ani nie dementuje plotek o 5,5″ phablecie z logo Apple.

Październikowy debiut iPhone`a 6, zmieni czas wydania urządzeń z Apple. Wcześniej premiery odbywały się we wrześniu, tylko iPhone 4S miał premierę w październiku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry