W przyszłym miesiącu Apple zaprezentuje nowego MacBooka Pro z czipem M2 ciekawostki MacBook Pro M2  Jak donosi portal MacRumors firma Apple  zaprezentuje i wprowadzi do swojej oferty w przyszłym miesiącu, czyli w marcu nowego MacBooka Pro z czipem M2.  macBook 1300x700

W przyszłym miesiącu Apple zaprezentuje nowego MacBooka Pro z czipem M2

Jak donosi portal MacRumors firma Apple  zaprezentuje i wprowadzi do swojej oferty w przyszłym miesiącu, czyli w marcu nowego MacBooka Pro z czipem M2. 

Nowość zachowa stary design, nadal będzie dostępny Touch Bar, niestety w nowych komputerach nie pojawi się ekran ProMotion, a także wycięcia w wyświetlaczu. Jedyną istotną różnicą będzie procesor M2.

W przyszłym miesiącu Apple zaprezentuje nowego MacBooka Pro z czipem M2 ciekawostki MacBook Pro M2  Jak donosi portal MacRumors firma Apple  zaprezentuje i wprowadzi do swojej oferty w przyszłym miesiącu, czyli w marcu nowego MacBooka Pro z czipem M2.  MacBook M2

Wcześniej dziennikarz Mark Gurman potwierdził, że Apple nie wprowadzi żadnych specjalnych zmian w 13-calowym MacBooku Pro. Zaprezentowany w przyszłym miesiącu komputer zachowa ten sam projekt, ale otrzyma procesor M2. To samo stwierdził DigiTimes.

Gurman powiedział również, że wiosenna prezentacja odbędzie się 8 marca. Wraz z nowym komputerem na początku marca Apple pokaże światu także nowego iPhone SE 3. generacji. Zatem czekamy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry