Apple

W przyszłym roku do oferty firmy Apple może trafić iPhone z Touch ID w bocznym przycisku

Zdaniem Min-Chi Kuo, na początku przyszłego roku, Apple wprowadzi do swojej oferty iPhone’a z wyświetlaczem LCD i czytnikiem linii papilarnych Touch ID, który umieszczony będzie w przycisku bocznym urządzenia.

W swojej nowej notatce Kuo po raz kolejny zauważył, że udostępniony w przyszłym roku iPhone będzie wersją budżetową, ponieważ urządzenie otrzyma wyświetlacz LCD, a nie OLED jak pozostałe.

W przyszłym roku do oferty firmy Apple może trafić iPhone z Touch ID w bocznym przycisku polecane, ciekawostki Touch ID w przycisku bocznym, iPhone 9 Plus, Apple  Zdaniem Min-Chi Kuo, na początku przyszłego roku, Apple wprowadzi do swojej oferty iPhone'a z wyświetlaczem LCD i czytnikiem linii papilarnych Touch ID, który umieszczony będzie w przycisku bocznym urządzenia. iPhone9 1 1

Wcześniej analityk powiedział, że Apple może wypuścić w przyszłym roku iPhone’a SE Plus z 5,5-calowym lub 6,1-calowym wyświetlaczem bez Face ID, czyli wszystko się zgadza. Umieszczenie Touch ID w przycisku bocznym pozwoli na zmniejszenie szerokości bocznych ramek urządzenia.

Kuo uważa także, że wszystkie topowe modele iPhone, które pojawią się w przyszłym roku otrzymają Face ID i skaner linii papilarnych Touch ID pod ekranem.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top