Krzysiek Borek09.10.2019
W przyszłym roku możemy spodziewać się wielu nowości od Apple

Apple przymierza się powoli do wprowadzenia na rynek iPhone’a SE 2 i iPada Pro. Oba produkty mają zadebiutować na początku przyszłego roku, a później pojawią się okulary dla rozszerzonej rzeczywistości.

Pierwsza partia okularów zostanie wykonana przez wielu podwykonawców, a później produkcją zajmą się Amerykanie.

iPad Pro ma otrzymać aparat 3D ToF (Time of Flight) podobny do tego dla Face ID. Jednak w przypadku tabletu ma to związek z lepszym rozpoznawaniem otoczenia dla rozszerzonej rzeczywistości.

Premiera iPhone’a SE 2 nie jest obecnie niespodzianką. Sprzęt ma być częściwo przystosowany do obecnych realiów, ale problemem może być jego wygląd. Ten ma bazować na dostępnym od dawna iPhonie 8. Nawet Nikkei dotarło do informacji o premierze na początku przyszłego roku.

Okulary dla rozszerzonej rzeczywistości to w tej chwili największa niewiadoma. Nie wiemy jak będą wyglądały i kiedy rzeczywiście trafią do sprzedaży.

Pierwsza partia zupełnie nowego produktu dla Apple będzie produkowana z partnerami Amerykanów. Warto dodać, że headset ma działać za pomocą podłączonego do niego bezprzewodowo iPhone’a.

Przyszły rok ma również należeć do MacBooka z nową klawiaturą, choć na razie nie wiemy czy będzie to Pro. Przyciski w klawiaturze mają zostać poprawione, a pierwszym modelem, które je otrzyma ma być tegoroczny Pro.

Wygląda na to, że w przyszłym roku możemy spodziewać się wielu nowości.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS