W przyszłym roku pojawi Sony Xperia Z6 Lite ze Snapdragonem 652? ciekawostki Specyfikacja, Sony Xperia Z6 Lite, Sony, kiedy Sony Xperia Z6 Lite, kiedy premiera Sony Xperia Z6 Lite, cena  Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia o powiększeniu rodziny Z o nowe warianty urządzeń mobilnych, jedną z nowości prawdopodobnie będzie model Z6 Lite z układem scalonym Qualcomm Snapdragon 652. sony2

W przyszłym roku pojawi Sony Xperia Z6 Lite ze Snapdragonem 652?

Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia o powiększeniu rodziny Z o nowe warianty urządzeń mobilnych, jedną z nowości prawdopodobnie będzie model Z6 Lite z układem scalonym Qualcomm Snapdragon 652.

Według Chińskiej strony internetowej Mobile Dad, Z6 Lite zostanie wyposażona w 5 – calowy wyświetlacz o nieznanej rozdzielczości, aluminiowy tylny panel i 6 rdzeniowy układ scalony Snapdragon 652. Cena tego modelu może wynieść 385$ (1500 zł), a jej debiut rynkowy powinien nastąpić w maju 2016 roku.

W przyszłym roku pojawi Sony Xperia Z6 Lite ze Snapdragonem 652? ciekawostki Specyfikacja, Sony Xperia Z6 Lite, Sony, kiedy Sony Xperia Z6 Lite, kiedy premiera Sony Xperia Z6 Lite, cena  Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia o powiększeniu rodziny Z o nowe warianty urządzeń mobilnych, jedną z nowości prawdopodobnie będzie model Z6 Lite z układem scalonym Qualcomm Snapdragon 652. Zrzut ekranu 2015 12 30 o 19.55.41

Jak zwykle, obecnie nie jesteśmy w stanie potwierdzić tych rewelacji, ale wcześniej czy później okaże się, czy to prawda. Nie mam wątpliwości, że Sony pokusi się o wydanie serii Z6, musimy po prostu cierpliwie czekać i powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top