W pudelku Samsung Galaxy S21 nie będzie ładowarki i słuchawek ciekawostki Sasmsung, galaxy S21 bez ładowarki, galaxy S21, brak ładowarki  Samsung zarejestrował w Brazylii swoje najnowsze smartfony - Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. GalaxyS21

W pudelku Samsung Galaxy S21 nie będzie ładowarki i słuchawek

Samsung zarejestrował w Brazylii swoje najnowsze smartfony – Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra.

Nowe urządzenia mają nazwy kodowe odpowiednio SM-G991B / DS, SM-G996B / DS i SM-G998B / DS. Ale to nie jest najciekawsze.

Z dokumentów wynika, że w pudełkach wszystkich smartfonów nie będzie ładowarki i słuchawek. Użytkownicy będą musieli je kupić osobno lub skorzystać z istniejących akcesoriów.

W pudelku Samsung Galaxy S21 nie będzie ładowarki i słuchawek ciekawostki Sasmsung, galaxy S21 bez ładowarki, galaxy S21, brak ładowarki  Samsung zarejestrował w Brazylii swoje najnowsze smartfony - Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. 1@2x 1

Wcześniej krążyły plotki, że Samsung mimo wyśmiewania w mediach społecznościowych będzie podążał ścieżką Apple. Teraz mamy już jasność, że tak właśnie będzie.

Zachowanie Samsunga nie jest szczególnie zaskakujące. W 2017 roku firma żartowała, że ??iPhone nie ma gniazda słuchawkowego, a w 2019 roku wypuściła Galaxy Note10 bez gniazda audio 3,5 mm.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry