OneTech22.04.2020
W sieci pojawił się pierwszy unboxing iPhone SE 2020

Popularny bloger YouTube, Emkwan, udostępnił na swoim kanale YouTube film przedstawiający rozpakowania nowego iPhone’a SE, a także pierwsze wrażenia na temat najbardziej przystępnego cenowo smartfona Apple.

Jak zauważycie poniżej wewnątrz pudełka znajdziemy: kabel Lightning-USB-A, przewodowe słuchawki EarPods z Lightning, adapter 5W i dokumentację. Logo Apple z tyłu nowego iPhone’a SE jest wyśrodkowane jak w iPhone 11.

Jak wiadomo, smartfon otrzymał układ A13 Bionic z Neural Engine 3, 64/128/256 GB pamięci, nowy 12-megapikselowy aparat z trybem portretowym i 5-krotnym zoomem, a także przycisk Home ze skanerem Touch ID 2gen.

Apple zastąpiło 3D Touch na Haptic Touch w nowym budżetowym smartfonie. Długie naciśnięcie wyświetlacza powoduje wyświetlenie menu kontekstowego.

Tryb portretowy aparatu nowego iPhone’a SE rozpoznaje tylko ludzi i nie działa z obiektami, podobnie jak w przypadku iPhone’a XR.

Emkwan zauważył, że iPhone SE 2020 jest odpowiedni dla tych, którzy nadal używają starych smartfonów Apple i nie chcą przechodzić na droższe modele.

Więcej na temat iPhone SE 2020, a także polskie ceny najnowszego smartfona Apple znajdziecie w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl