iPhone 12 Pro

W sieci pojawił się szkic zdradzający wygląd tylnego aparatu iPhone 12 Pro

Do sieci trafił szkic pokazujący jak będzie wyglądać tylny aparat iPhone 12 Pro ze skanerem LIDAR.

Na stronie Slashleaks pojawił się szkic tylnego aparatu najnowszego smartfona Apple, który powinien otrzymać nazwę iPhone 12 i najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku. Szkic pochodzi rzekomo z bety iOS 14.

W sieci pojawił się szkic zdradzający wygląd tylnego aparatu iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki szkic, iPhone 12 Pro, Apple, aparat  Do sieci trafił szkic pokazujący jak będzie wyglądać tylny aparat iPhone 12 Pro ze skanerem LIDAR. iPhone121

Tak to może wyglądać w rzeczywistości. Całość jak widzicie jest bardzo podoba do aparatu dostępnego w iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

W sieci pojawił się szkic zdradzający wygląd tylnego aparatu iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki szkic, iPhone 12 Pro, Apple, aparat  Do sieci trafił szkic pokazujący jak będzie wyglądać tylny aparat iPhone 12 Pro ze skanerem LIDAR. img 7183

Obecnie w sieci aktywnie dyskutuje się o tym, czy Apple zdoła wypuścić we wrześniu najnowsze smartfony. Chińscy partnerzy zwiększają produkcję, ale pandemia koronawirusa może uniemożliwić mu wypuszczenie nowego produktu na czas.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top