W sieci pojawiła się oficjalna reklama Samsung Galaxy Z Fold2 5G polecane, ciekawostki Wideo, Samsung Galaxy Z Fold2 5G, Samsung  \W sieci pojawiła się oficjalna reklama nowego składanego smartfona Samsung Galaxy Z Fold2 5G, która ujawnia kluczowe cechy i niektóre parametry techniczne gadżetu. fold

W sieci pojawiła się oficjalna reklama Samsung Galaxy Z Fold2 5G

W sieci pojawiła się oficjalna reklama nowego składanego smartfona Samsung Galaxy Z Fold2 5G, która ujawnia kluczowe cechy i niektóre parametry techniczne gadżetu.

Nowe wideo pokazuje możliwości wykorzystania Samsung Galaxy Z Fold2 5G jako smartfona lub tabletu. Wideo ujawnia również, że gadżet otrzymał wewnętrzny 7,6-calowy wyświetlacz z warstwą ultracienkiego szkła i częstotliwością odświeżania 120 Hz, który obsługuje tryb Adaptive Flex do robienia zdjęć i filmów lub do wielozadaniowości.

W sieci pojawiła się oficjalna reklama Samsung Galaxy Z Fold2 5G polecane, ciekawostki Wideo, Samsung Galaxy Z Fold2 5G, Samsung  \W sieci pojawiła się oficjalna reklama nowego składanego smartfona Samsung Galaxy Z Fold2 5G, która ujawnia kluczowe cechy i niektóre parametry techniczne gadżetu. fold1

Kolejną interesującą cechą Galaxy Z Fold2 jest łączność z bezprzewodowym monitorem DeX. Flagowe smartfony z serii Note20 również mają tę funkcję.

Samsung ujawni więcej szczegółów na temat nowego składanego urządzenia już 1 września 2020 roku.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry