W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie wykonane aparatem Redmi Note 8 Pro polecane, ciekawostki zdjęcie, Xiaomi, Redmi Note 8 Pro  Wiceprezes Xiaomi i szef marki Redmi Lu Weibing zamieścił na swoim Weibo zdjęcie, które pokazuje ogromny plakat z brytyjskim kotem. Redminote8pro 1

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie wykonane aparatem Redmi Note 8 Pro

Wiceprezes Xiaomi i szef marki Redmi Lu Weibing zamieścił na swoim Weibo zdjęcie, które pokazuje ogromny plakat z brytyjskim kotem.

Redmi wcześniej stwierdził, że 64-megapikselowy aparat pozwoli ci robić zdjęcia, które można wykorzystać do drukowania dużych plakatów.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie wykonane aparatem Redmi Note 8 Pro polecane, ciekawostki zdjęcie, Xiaomi, Redmi Note 8 Pro  Wiceprezes Xiaomi i szef marki Redmi Lu Weibing zamieścił na swoim Weibo zdjęcie, które pokazuje ogromny plakat z brytyjskim kotem. redminote8 467x350

To zdjęcie powinno potwierdzić poprzednie stwierdzenie, ale jego rozdzielczość nie jest tak wysoka, aby docenić szczegóły.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie wykonane aparatem Redmi Note 8 Pro polecane, ciekawostki zdjęcie, Xiaomi, Redmi Note 8 Pro  Wiceprezes Xiaomi i szef marki Redmi Lu Weibing zamieścił na swoim Weibo zdjęcie, które pokazuje ogromny plakat z brytyjskim kotem. zdjecie redmi 463x350

Pełna rozdzielczość – tutaj.

Następne zdjęcie zostało zrobione aparatem Redmi Note 8 Pro, ale w Weibo zostało przesłane w rozdzielczości 4500 x 3375 pikseli, czyli około czterokrotnie gorszej jakości, co teoretycznie odpowiada 64-megapikselowej matrycy .

Prezentacja Redmi Note 8 Pro ma odbyć się 29 sierpnia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry