iPad Air

W sieci pojawiły się niepublikowane informacje o niektórych nowych produktach, które Apple wypuści w 2021 roku

Użytkownik o pseudonimie L0vetodream dodał na swoim Twitterze informacje o nowych produktach Apple, które firma wprowadzi do swojej oferty w 2021 roku.

Według nowych plotek Apple pracuje nad kilkoma nowymi produktami, takimi jak: iPad Air z Touch ID pod ekranem, MacBook 12 z procesorem ARM czy gamepad.

Niektóre z tych urządzeń, o których mówi plotka, to absolutna nowość, ponieważ piszemy o nich po raz pierwszy. Takim produktem jest oczywiście iPad Air z Touch ID pod ekranem LCD, który miałby cieńsze ramki dzięki temu, że tradycyjny czytnik linii papilarnych zostałby usunięty i trafiłby pod ekran.

W sieci pojawiły się niepublikowane informacje o niektórych nowych produktach, które Apple wypuści w 2021 roku polecane, ciekawostki iPad Air z TouchID pod ekranem, Apple, 2021  Użytkownik o pseudonimie L0vetodream dodał na swoim Twitterze informacje o nowych produktach Apple, które firma wprowadzi do swojej oferty w 2021 roku. iPadAir1

Drugi produkt to własny kontroler gier. Wprowadzenie do oferty takiego urządzenia miałoby jak najbardziej  sens, szczególnie, aby zachęcić do opracowania nowych gier i zwiększenia liczby subskrybentów Apple Arcade.

W sieci pojawiły się niepublikowane informacje o niektórych nowych produktach, które Apple wypuści w 2021 roku polecane, ciekawostki iPad Air z TouchID pod ekranem, Apple, 2021  Użytkownik o pseudonimie L0vetodream dodał na swoim Twitterze informacje o nowych produktach Apple, które firma wprowadzi do swojej oferty w 2021 roku. AppleArcade

To urządzenie ma zostać wprowadzone na rynek w 2021 roku, podobnie jak nowy MacBook 12 z procesorem ARM.

Źródło zawiera również listę innych urządzeń, które powinny zostać zaprezentowane jest w tym roku. Są to: AirPods Pro Lite spodziewane w maju, nowe Apple TV, AirTag, odświeżony iMac, AirPods X, HomePod Lite, iPad 2020 z procesorami A12 i oczywiście iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro.

Czy informacje można traktować poważnie? Tak, ponieważ L0vetodream jako jeden z pierwszych zdradził informacje na temat iPhone?a SE 2-generacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top