W sieci pojawiły się nowe i dość istotne szczegóły na temat AirPods 2-gen polecane, ciekawostki AirPods 2gen, AirPods 2  Po nieco dłuższej przewie powracamy z wpisami. Zaczynamy od najnowszych i dość istotnych informacji na temat słuchawek AirPods 2 generacji. AirPods2gen

W sieci pojawiły się nowe i dość istotne szczegóły na temat AirPods 2-gen

Po nieco dłuższej przewie powracamy z wpisami. Zaczynamy od najnowszych i dość istotnych informacji na temat słuchawek AirPods 2 generacji.

Jak podaje znany bloger Max Weinbach premiera AirPods 2-gen może odbyć się 25 marca 2019 roku. Tego dnia firma przygotowuje się do prezentacji nowych usług i produktów. Oprócz słuchawek 25 marca, Apple ma zaprezentować również nową usługa Apple Wideo oraz możliwość subskrypcji w aplikacji News.

Wracając jednak do AirPods 2-gen.

W sieci pojawiły się nowe i dość istotne szczegóły na temat AirPods 2-gen polecane, ciekawostki AirPods 2gen, AirPods 2  Po nieco dłuższej przewie powracamy z wpisami. Zaczynamy od najnowszych i dość istotnych informacji na temat słuchawek AirPods 2 generacji. AirPods 1 1

Max Weinbach pisze, że nowa generacja AirPods będzie wyposażona w opcję ultra szybkiego ładowania bezprzewodowego: słuchawki będzie można naładować od zera do stu procent w ciągu zaledwie 15 minut. Tak samo ma wyglądać sprawa obudowy. Czas jej ładowana ma być identyczny jak słuchawek.

Co do samych słuchawek to nie będą się one różnić wizualnie od 1-generacji, ale pokrowiec z wbudowaną baterią ma być nieco większy i cięższy. Ile w tym prawdy? Wszystkiego dowiemy się już pod koniec tego miesiąca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry