W sieci pojawiły się nowe renderingi iPhone XI polecane, ciekawostki Wideo, iPhone XI, Apple  Wczoraj w sieci pojawił się nowy filmik pokazujący wygląd iPhone XI. Widoczny na filmie iPhone powstał w oparciu o wszystkie dotychczasowe przecieki. iPhone 11

W sieci pojawiły się nowe renderingi iPhone XI

Wczoraj w sieci pojawił się nowy filmik pokazujący wygląd iPhone XI. Widoczny na filmie iPhone powstał w oparciu o wszystkie dotychczasowe przecieki.

O iPhone XI i iPhone XI Max wiemy już dość sporo. iUrządzenia, które zostaną zaprezentowane na początku września tego roku wizualnie nie będą się jakoś bardzo różnić od obecnych modeli. Jedyną widoczną różnicą będzie potrójna kamera.

W sieci pojawiły się nowe renderingi iPhone XI polecane, ciekawostki Wideo, iPhone XI, Apple  Wczoraj w sieci pojawił się nowy filmik pokazujący wygląd iPhone XI. Widoczny na filmie iPhone powstał w oparciu o wszystkie dotychczasowe przecieki. iPhoneXI 2 1

Dzisiejsze zdjęcia oraz wideo pochodzą od Waqar Khan, który pokazał, jak następny smartfon Apple będzie wyglądał we wszystkich trzech kolorach:: Space Grey, Silver i Gold.

W przeciwieństwie do większości makiet, które widzieliśmy wcześniej, te renderingi są bardzo realistyczne i moim zdaniem faktycznie tak właśnie może wyglądać tegoroczny iPhone XI i iPhone XI Max.

A Wy co o tym myślicie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry