W sieci pojawiły się nowe szczegóły dotyczące AirPods 2 i AirPower polecane, ciekawostki Apple, AirPower, AirPods 2  Wiosna coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej doniesień i przecieków na temat nowych AirPods 2 oraz AirPower. Oto najnowsze z nich. AirPower

W sieci pojawiły się nowe szczegóły dotyczące AirPods 2 i AirPower

Wiosna coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej doniesień i przecieków na temat nowych AirPods 2 oraz AirPower. Oto najnowsze z nich.

Jak podaje MySmartPrice Apple AirPods 2 będą wyglądać identycznie jak obecny model. Zmiany znajdą się wewnątrz urządzenia. Kolejna generacja bezprzewodowych słuchawek Apple ma otrzymać:

  • lepszy bass
  • nową zewnętrzną powłokę, która zapewni lepszą “przyczepność”
  • nowe czujniki pozwalające śledzić zdrowie
  • nowy ciemny kolor

Żywotność baterii nie ulegnie zmianie w porównaniu do słuchawek pierwszej generacji. AirPods 2-gen mają kosztować około 200 USD, czyli o ponad 40 dolarów więcej od AirPods 1-gen.

W sieci pojawiły się nowe szczegóły dotyczące AirPods 2 i AirPower polecane, ciekawostki Apple, AirPower, AirPods 2  Wiosna coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej doniesień i przecieków na temat nowych AirPods 2 oraz AirPower. Oto najnowsze z nich. Airpower

AirPower, czyli o bezprzewodowa mata ładująca zdaniem MySmartPrice pojawi się w sprzedaży już wiosną. Mata będzie nieco grubsza niż pierwotnie oczekiwano, najwyraźniej ze względu na większość ilość cewek. Mówi się, że Apple pracuje nad kilkoma “ekskluzywnymi funkcjami” także dla AirPower. Funkcje te jednak nie będą dostępne, dopóki nie pojawi się iOS 13.

Jeśli chodzi o cenę AirPower to prawdopodobnie będzie ona kosztować około 150 USD. Tak jak wspomniałem wcześniej oba produkty mają trafić do sprzedaży wiosną.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top