OneTech29.06.2021
W sieci pojawiły się nowe zdjęcia atrap iPhone 13 / 13 Pro

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia atrap iPhone 13 Pro i iPhone 13, która potwierdzają nowy układ kamer w podstawowej trzynastce i mniejszy notch.

Na poniższych zdjęciach widzimy to o czym wiemy już od kilku miesięcy. Oba modele zarówno zwykły jak i Pro będą miały mniejszy notce.

Model 13 otrzyma nowy układ aparatu, a 13 Pro nieco większe wybrzuszenie na aparat. Ogólnie tegoroczne iPhone’y będą nieco grubsze od ubiegłorocznych dwunastek.

Oczekuje się, że w tym roku Apple wprowadzi kilka znaczących ulepszeń aparatu w ‌iPhone 13‌. Nowe modele „Pro” prawdopodobnie będą wyposażone w ulepszony obiektyw ultraszerokokątny z szerszą przysłoną f/1,8, sześcioelementowy obiektyw i autofokus, a niektóre plotki sugerują, że aktualizacja Ultra Wide może dotyczyć wszystkich czterech modeli iPhone’a 13 .

Ponadto istnieją również twierdzenia, że ​​tegoroczne modele otrzymają specjalny tryb, który aktywuje się, gdy „iPhone” jest skierowany w niebo, umożliwiając urządzeniu wykrywanie księżyca, gwiazd i innych artefaktów oraz dostosowywanie ekspozycji.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl