W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na temat pojemności baterii największego z tegorocznych iPhone?ów ciekawostki bateria, Apple  Jak donosi serwis WCCFTech największy z tegorocznych iPhone, czyli iPhone XI Max będzie miał pojemniejszą baterię w stosunku do swojego poprzednika.  bateria6s 1 1

W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na temat pojemności baterii największego z tegorocznych iPhone?ów

Jak donosi serwis WCCFTech największy z tegorocznych iPhone, czyli iPhone XI Max będzie miał pojemniejszą baterię w stosunku do swojego poprzednika.

Według źródeł WCCFTech, pojemność baterii iPhone’a XI Max może osiągnąć 4000 mAh. Trzeba przyznać, że jeśli doniesienia są prawdziwe, to jest to znacząca zmiana w stosunku do obecnego modelu XS Max, który jest wyposażony w akumulator o pojemności zaledwie 3174 mAh.

W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na temat pojemności baterii największego z tegorocznych iPhone?ów ciekawostki bateria, Apple  Jak donosi serwis WCCFTech największy z tegorocznych iPhone, czyli iPhone XI Max będzie miał pojemniejszą baterię w stosunku do swojego poprzednika.  bateria6s 7

Dodatkowe 826 mAh z pewnością będzie wymagało mocniejszej ładowarki. Jeśli wierzyć źródłom WCCFTech, w tym roku Apple zastąpi przestarzały 5-watowy zasilacz nowym o mocy wyjściowej 15W. Taki zabieg ma na celu przyspieszenie ładowania nowego iPhone?a.

Ile w tym prawdy? Wszystkiego dowiemy się we wrześniu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top