W sieci pojawiły się pierwsze prawdziwe zdjęcia Apple Card polecane, ciekawostki karta apple, jak wygląda apple card, apple card  Zdjęcia Apple Card, która pochodzi od jedno z pracowników Apple zostały opublikowane na Twitterze Bena Geskina. Oto one. KartaApple

W sieci pojawiły się pierwsze prawdziwe zdjęcia Apple Card

Zdjęcia Apple Card, która pochodzi od jedno z pracowników Apple zostały opublikowane na Twitterze Bena Geskina. Oto one.

Jak widzimy poniżej karta jest dostarczana w opakowaniu z ukrytym tagiem NFC. Oczywiście tak jak w przypadku innych fizycznych kart po otrzymaniu konieczna jest aktywacja.

W sieci pojawiły się pierwsze prawdziwe zdjęcia Apple Card polecane, ciekawostki karta apple, jak wygląda apple card, apple card  Zdjęcia Apple Card, która pochodzi od jedno z pracowników Apple zostały opublikowane na Twitterze Bena Geskina. Oto one. AppleCard

Aby to zrobić, trzeba otworzyć aplikację Portfel i umieścić iPhone’a obok chipa NFC. Spowoduje to połączenie fizycznej i wirtualnej karty Apple Card.

Karta bankowa wykonana jest z tytanu. Nazwa właściciela jest wygrawerowana na przedniej stronie. Nad imieniem i nazwiskiem jest logo Apple, a po prawej stronie chip. Karta nie posiada kodu CVC.

Właściciele iPhone’ów będą mogli zamówić Apple Card latem, ale skorzystaj z nowej usługi jak narazie będą mogli tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry