W sieci pojawiły się pierwsze rendery iPhone 14 Pro ciekawostki wyglad iphone 14 pro, kiedy iphone 14 pro, iPhone 14 Pro rendery, iPhone 14 Pro  W sieci pojawiły się nowe wysokiej jakości rendery przedstawiające iPhone 14 Pro, który ma ukazać się we wrześniu przyszłego roku. iphone14pro 1300x700

W sieci pojawiły się pierwsze rendery iPhone 14 Pro

W sieci pojawiły się nowe wysokiej jakości rendery przedstawiające iPhone 14 Pro, który ma ukazać się we wrześniu przyszłego roku.

Warto zauważyć, że na zdjęciach iPhone 14 Pro ma niemal taki sam wygląd, jak na renderach udostępnionych około dwa miesiące temu przez znanego informatora Bena Geskina. Jedyna widoczną różnicą jest mniejsze wycięcie w ekranie.

W sieci pojawiły się pierwsze rendery iPhone 14 Pro ciekawostki wyglad iphone 14 pro, kiedy iphone 14 pro, iPhone 14 Pro rendery, iPhone 14 Pro  W sieci pojawiły się nowe wysokiej jakości rendery przedstawiające iPhone 14 Pro, który ma ukazać się we wrześniu przyszłego roku. iPhone14Pro 1

Według plotek, przyszłoroczny smartfon firmy Apple straci słynne wycięcie w ekranie. W jego miejscu pojawi się owalny otwór. Takie rozwiązanie zwiększy powierzchnię ekranu, ale krytycy raczej nie będą zadowoleni z takiego rozwiązania.

W sieci pojawiły się pierwsze rendery iPhone 14 Pro ciekawostki wyglad iphone 14 pro, kiedy iphone 14 pro, iPhone 14 Pro rendery, iPhone 14 Pro  W sieci pojawiły się nowe wysokiej jakości rendery przedstawiające iPhone 14 Pro, który ma ukazać się we wrześniu przyszłego roku. iphone14pro 2

Firma z łańcucha dostaw Apple wcześniej potwierdziła, że ​​iPhone 14 nie będzie miał już słynnego notcha. Pojawiają się też informacje, że LG rozpoczęło prace nad technologią związaną z “dziurami w ekranach”. Ten krok jest postrzegany jako przygotowanie do nowych zamówień na ekrany iPhone’a.

Jeśli chodzi o aparat główny, zachowa on trzy moduły, ale zniknie ogólny występ bloku aparatu, co pozwoli szybko odróżnić iPhone’a 14 Pro od iPhone’a 13 Pro nie tylko z przodu, ale i z tyłu .

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top