W sieci pojawiły się pierwsze ?unboxingi?, czyli rozpakowania fizycznej Apple Card polecane, ciekawostki Wideo, karta apple na wideo, jak wygląda karta Apple, Apple Card na filmie  Aaron Andino i Marques Brownlee to jedni z pierwszych szczęśliwców, którzy otrzymali już swoje fizyczne Apple Card. Przyjrzyjmy się im z bliska. AppleCard 1 1

W sieci pojawiły się pierwsze ?unboxingi?, czyli rozpakowania fizycznej Apple Card

Aaron Andino i Marques Brownlee to jedni z pierwszych szczęśliwców, którzy otrzymali już swoje fizyczne Apple Card. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Karta Apple wysłana jest w minimalistycznej białej kopercie. Logo Apple znajduje się z przodu, a na plecach umieszczone są informacje techniczne.

W sieci pojawiły się pierwsze ?unboxingi?, czyli rozpakowania fizycznej Apple Card polecane, ciekawostki Wideo, karta apple na wideo, jak wygląda karta Apple, Apple Card na filmie  Aaron Andino i Marques Brownlee to jedni z pierwszych szczęśliwców, którzy otrzymali już swoje fizyczne Apple Card. Przyjrzyjmy się im z bliska. AppleCard 2

W przeciwieństwie do wcześniejszych zdjęć karta Apple, w rzeczywistości ma srebrny chip, a nie złoty. Oficjalna premiera karty Apple odbędzie się pod koniec sierpnia.

Wideo z pierwszymi rozpakowaniami możecie zobaczyć poniżej.


Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top