W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia etui dla nowego iPada mini 5-gen? polecane, ciekawostki iPad mini 5-gen, Apple  Wczoraj do sieci trafiły się pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć rzekome etui przeznaczone dla nowego iPada mini 5-gen. iPadmini

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia etui dla nowego iPada mini 5-gen?

Wczoraj do sieci trafiły się pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć rzekome etui przeznaczone dla nowego iPada mini 5-gen.

Z tego co widać na poniższych zdjęciach tablet otrzyma podwójny aparat, który będzie umieszczony w pozycji pionowej, a nie tak jak dotychczas w pozycji poziomej.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia etui dla nowego iPada mini 5-gen? polecane, ciekawostki iPad mini 5-gen, Apple  Wczoraj do sieci trafiły się pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć rzekome etui przeznaczone dla nowego iPada mini 5-gen. ipadmini 1

Kolejną sprawą, która odróżnia etui od etui iPad mini 4-gen jest specjalne wycięcie na środku pokrowca. Zdaniem dziennikarzy jest to po prostu mikrofon.

Dół etui to otwory na dwa głośniki i miejsce na gniazdo Lightning lub USB-C. Na górze widzimy otwór na gniazdo mini jack oraz na otwory dwa głośniki. Na środku z prawej strony znajduje się także jeszcze jeden otwór, który tak naprawdę nie wiemy do czego służy. Być może będzie on potrzebny do podłączenia nieco mniejszej specjalnej klawiatury Smart Keyboard lub do Apple Pencil 2-gen.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry