W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max z ekranem 120 Hz polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12 Pro na filmie, iPhone 12 Pro, Apple  W sieci pojawiły się zdjęcia i co ciekawe filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max. Musicie to zobaczyć. iPhone12 10

W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max z ekranem 120 Hz

W sieci pojawiły się zdjęcia i co ciekawe filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max. Musicie to zobaczyć.

Blogger EverythingApplePro opublikował zdjęcia 6,7-calowego iPhone 12 Pro Max.

W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max z ekranem 120 Hz polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12 Pro na filmie, iPhone 12 Pro, Apple  W sieci pojawiły się zdjęcia i co ciekawe filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max. Musicie to zobaczyć. ip12 1

Na zdjęciu widzimy możliwość uruchomienia wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu.

Istnieją dwie możliwości:

  • Włącz wysoką częstotliwość odświeżania: w tym przypadku ekran zawsze działa w trybie 120 Hz.
  • Włącz adaptacyjną częstotliwość odświeżania: system będzie przełączał się między 60 a 120 Hz w zależności od rodzaju treści na wyświetlaczu.

Rozdzielczość udostępnionych screenów wynosi 2788 x 1284 pikseli co przekłada się na zagęszczenie pikseli równe 458 ppi.

W najnowszych smatrfonach giganta z Cupertino podobnie jak w najnowszych iPadach Pro pojawi się także LiDAR, który znajdzie zastosowanie nie tylko w rzeczywistości rozszerzonej, ale także w standardowym aparacie.

W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max z ekranem 120 Hz polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12 Pro na filmie, iPhone 12 Pro, Apple  W sieci pojawiły się zdjęcia i co ciekawe filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max. Musicie to zobaczyć. ip12 2

Poprawi ostrość i wykrywanie obiektów w trybie nocnym i wideo.

Jon Prosser opublikował nawet wideo z działającym prototypem najnowszego smatrfona Apple. Możecie je zobaczyć poniżej.

EverythingApplePro opublikował również zrzut ekranu, który mówi, że tegoroczna dwunastka w wersji pro obsługuje szybkie ładowanie 20 W. Jednak zasilacz nie znajduje się w zestawie; należy go zakupić osobno.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry