W sieci pojawiły się zdjęcia i co ciekawe filmy działającego prototypu iPhone 12 Pro Max. Musicie to zobaczyć.
Blogger EverythingApplePro opublikował zdjęcia 6,7-calowego iPhone 12 Pro Max.
Na zdjęciu widzimy możliwość uruchomienia wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu.
Istnieją dwie możliwości:
- Włącz wysoką częstotliwość odświeżania: w tym przypadku ekran zawsze działa w trybie 120 Hz.
- Włącz adaptacyjną częstotliwość odświeżania: system będzie przełączał się między 60 a 120 Hz w zależności od rodzaju treści na wyświetlaczu.
Rozdzielczość udostępnionych screenów wynosi 2788 x 1284 pikseli co przekłada się na zagęszczenie pikseli równe 458 ppi.
W najnowszych smatrfonach giganta z Cupertino podobnie jak w najnowszych iPadach Pro pojawi się także LiDAR, który znajdzie zastosowanie nie tylko w rzeczywistości rozszerzonej, ale także w standardowym aparacie.
Poprawi ostrość i wykrywanie obiektów w trybie nocnym i wideo.
Jon Prosser opublikował nawet wideo z działającym prototypem najnowszego smatrfona Apple. Możecie je zobaczyć poniżej.
EverythingApplePro opublikował również zrzut ekranu, który mówi, że tegoroczna dwunastka w wersji pro obsługuje szybkie ładowanie 20 W. Jednak zasilacz nie znajduje się w zestawie; należy go zakupić osobno.