etuiip13

W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13

Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz.

Ze zdjęć wynika, że ​​obudowy będą dostępne w co najmniej ośmiu kolorach: czarnym, jasnoniebieskim, zielonym, granatowym, brzoskwiniowym, czerwonym, białym i różowym. Na opakowaniu potwierdzona jest nazwa smartfona – iPhone 13.

W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iphone13 silikonowe etui
Silikonowe etui do iPhone 13.

W nowej linii spodziewane są cztery modele: iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Tegoroczne smartfony Apple otrzymają zmniejszony notch, procesor Apple A15 Bionic, do 1 TB pamięci flash, ulepszone aparaty, wzmocnione magnesy MagSafe, mikrofony z technologią kształtowania wiązki i inne ulepszenia.

Silikonowe etui Apple na iPhone 13 z bliska

W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 6 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 7 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 8 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 2 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 3 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 5 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 1 W sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnych etui Apple do iPhone 13 ciekawostki silikonowe etui firmy apple, silikonowe etui do iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Serwis Slashleaks opublikował nowe zdjęcia silikonowych etui firmy Apple na smartfony z linii iPhone 13. Zobaczcie je wszystkie już teraz. iP13 etui 4

Niektóre sklepy opublikowały powiadomienia o zamówieniach w przedsprzedaży na iPhone’a 13. Nie tylko można zamówić nowy flagowiec za 1 juana, ale także otrzymać ładowarkę w prezencie. Niektórzy internauci już krytykowali zmniejszone wcięcia w ekranie, twierdząc, że teraz wygląda to jak dwa przednie zęby. W efekcie „trzynastkę” już zaczęto nazywać „królikiem”.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top