W sieci pojawiły się zdjęcia pierwszego iPhone'a z nietypowym przyciskiem trybu cichego polecane, ciekawostki iPhone 2G, Apple  Kilka dni temu do sieci trafiły ciekawe zdjęcia na których możemy zobaczyć pierwszego iPhone?a 2G z nietypowym przyciskiem trybu cichego. iPHONE2G

W sieci pojawiły się zdjęcia pierwszego iPhone’a z nietypowym przyciskiem trybu cichego

Kilka dni temu do sieci trafiły ciekawe zdjęcia na których możemy zobaczyć pierwszego iPhone?a 2G z nietypowym przyciskiem trybu cichego.

Jak widzicie na poniższym zdjęciu jeden z trzech widocznych urządzeń ma nieco inny przełącznik wyciszania dźwięków od pozostałych.

W sieci pojawiły się zdjęcia pierwszego iPhone'a z nietypowym przyciskiem trybu cichego polecane, ciekawostki iPhone 2G, Apple  Kilka dni temu do sieci trafiły ciekawe zdjęcia na których możemy zobaczyć pierwszego iPhone?a 2G z nietypowym przyciskiem trybu cichego. iP2g

Wewnątrz znajduje się ikona dzwonka, który informuje do czego służy przełącznik, a nie pomarańczowy pasek jaki ostatecznie pojawił się w iPhone.

W sieci pojawiły się zdjęcia pierwszego iPhone'a z nietypowym przyciskiem trybu cichego polecane, ciekawostki iPhone 2G, Apple  Kilka dni temu do sieci trafiły ciekawe zdjęcia na których możemy zobaczyć pierwszego iPhone?a 2G z nietypowym przyciskiem trybu cichego. iP2g 1

Podobnie jak w przypadku innych wczesnych prototypów, urządzenia nie mają systemu iOS. System i smartfon zostały opracowane osobno. Do zdiagnozowania głównych komponentów wykorzystano narzędzie SkankPhone.

Od 2016 roku iOS rozwijany jest przy użyciu specjalnych płyt głównych dzięki czemu programiści nie wiedzą jak wygląda nowy smartfon. Dostęp do prototypu ma bardzo ograniczona liczba pracowników.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry