W tym roku nie powinniśmy spodziewać się wydania iPhone'a SE 2 polecane, ciekawostki kiedy iPhone SE 2, iPhone SE 2, Apple  Podejrzewam, że wielu naszych czytelników czeka na drugą generację iPhone'a SE. Mamy dla was smutną wiadomość. iPhoneSE2 1 1

W tym roku nie powinniśmy spodziewać się wydania iPhone’a SE 2

Podejrzewam, że wielu naszych czytelników czeka na drugą generację iPhone’a SE. Mamy dla was smutną wiadomość.

W tym roku sprzęt z pewnością nie pojawi się na półkach sklepowych i potwierdził to samo Olixar, producent etui dla urządzeń mobilnych Apple.

W tym roku nie powinniśmy spodziewać się wydania iPhone'a SE 2 polecane, ciekawostki kiedy iPhone SE 2, iPhone SE 2, Apple  Podejrzewam, że wielu naszych czytelników czeka na drugą generację iPhone'a SE. Mamy dla was smutną wiadomość. 74CA51B7 0759 468A 8037 44300B988DFC 780x538

Wierzę w prawdomówność producenta, w końcu dostaje wymiary każdego z nowych urządzeń wcześniej, żeby nowe produkty były dostępne w momencie rynkowego debiutu. Początkowo grafiki promocyjne produktów dla iPhone’a SE 2 pojawiły się właśnie dzięki tej firmie, ale okazało się, że Apple całkowicie porzuciło projekt. Pewnie wielu miłośników mniejszego iPhone’a będzie zniesmaczonych tą sytuacją.

Wszystko z powodu skupienia się na produkcji większych iPhone’ów, które zadebiutują z drugą generacją modelu X. Model z 6,1 – calowym wyświetlaczem będzie najtańszym z trójki, a X Plus z 6,5 – calowym ekranem dostanie Face ID 2.0.

Nawet przyszłoroczny debiut iPhone’a SE 2 stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry