fitness

W usłudze Apple Fitness+ pojawi się wiele nowych funkcji

Apple oficjalnie poinformowało, że w Apple Fitness+ pojawią się nowe rodzaje treningów, m.in. specjalne sesje poświęcone kickboxingowi.

Apple Fitness+ to usługa oferowana przez firmę Apple, która umożliwia dostęp do różnorodnych treningów fitness dostępnych na urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPhone, iPad i Apple TV. Usługa ta jest skierowana do osób, które chcą aktywnie spędzać czas, ale nie mają dostępu do siłowni lub trenera osobistego.

W usłudze Apple Fitness+ pojawi się wiele nowych funkcji ciekawostki Apple Fitness +  Apple oficjalnie poinformowało, że w Apple Fitness+ pojawią się nowe rodzaje treningów, m.in. specjalne sesje poświęcone kickboxingowi. fitness

Usługa oferuje treningi z różnych dyscyplin, takich jak joga, bieganie, rower, siłownia, taniec i wiele innych. Każdy trening jest prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora, który wyjaśnia technikę wykonywania ćwiczeń i motywuje do dalszej pracy. Dostępne są również treningi dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Apple Fitness+ umożliwia również śledzenie postępów w treningach, dzięki czemu można monitorować swoje osiągnięcia i ustalać nowe cele. Usługa ta jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Fitness na urządzeniach z systemem iOS i może być subskrybowana za opłatą miesięczną lub roczną.

W usłudze Apple Fitness+ pojawi się wiele nowych funkcji ciekawostki Apple Fitness +  Apple oficjalnie poinformowało, że w Apple Fitness+ pojawią się nowe rodzaje treningów, m.in. specjalne sesje poświęcone kickboxingowi. kick

Oprócz kickboxingu w Apple Fitness+ pojawi się nowa sesja medytacji podczas snu, nowy artysta z Beyoncé, sezon 5 Time to Walk i nie tylko. Kickboxing pojawi się w usłudze Apple Fitness+ jako nowy rodzaj treningu cardio całego ciała .

Apple twierdzi, że treningi kickboxingu mogą pomóc rozwinąć sprawność całego ciała, siłę, wytrzymałość, koordynację i równowagę.

Każdy trening obejmuje oddzielną rundę ruchów, po której następuje ostatnia runda, która łączy poprzednie ruchy. Nie jest wymagany żaden sprzęt, a treningi będą trwały 10, 20 lub 30 minut. Trening poprowadzą Jamie-Ray Hartshorne i Nez Dally, nowy trener dołączający do zespołu Fitness+. Kickboxing zostanie uruchomiony na platformie od poniedziałku 9 stycznia.

W usłudze Apple Fitness+ pojawi się wiele nowych funkcji ciekawostki Apple Fitness +  Apple oficjalnie poinformowało, że w Apple Fitness+ pojawią się nowe rodzaje treningów, m.in. specjalne sesje poświęcone kickboxingowi. applefit

Fitness+ wprowadzi również dwie nowe kolekcje treningowe, w tym “6 Weeks to Restore Your Fitness” oraz “Level Up Your Core Workout”, odpowiednio 9 stycznia i 23 stycznia. Oprócz Nez Dally do zespołu Fitness+ dołączy jeszcze dwóch nowych trenerów – Brian Cochrane i Jenn Lau.

Sen dołącza również do pozostałych dziewięciu tematów z biblioteki Fitness+ Meditation firmy Apple, pomagając użytkownikom zrelaksować się przed snem i zasnąć. Użytkownicy są zachęcani do rozpoczęcia od programu medytacji Wprowadzenie do snu. Nowe medytacje na sen będą dodawane co tydzień.

Artist Spotlight, który poświęca całą playlistę treningową jednemu artyście, zaoferuje siedem nowych treningów z udziałem Beyoncé i utworów z jej najnowszego albumu “RENAISSANCE”. Od 16 stycznia dostępny będzie spotlight dotyczący Foo Fighters, a od 23 stycznia spotlight dotyczący Bad Bunny.

W piątym sezonie Time to Walk gośćmi będą m.in. nominowana do Globu aktorka Jamie Lee Curtis, prowadząca talk show Amber Ruffin, aktor Jason Segel, hiszpański szef kuchni i założyciel World Central Kitchen José Andrés, aktorka i piosenkarka Sheryl Lee Ralph, mistrz olimpijski w łyżwiarstwie Nathan Chen, aktor i pisarz Colman Domingo oraz niemiecka aktorka Nina Hoss.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top