watchOS 6

watchOS 6 umożliwia wywołanie aktualizacji z zegarka

watchOS 6 jest obecnie w fazie beta testów i widać, że Apple dodaje sporo nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość wywołania aktualizacji prosto z zegarka.

Po wejściu w Ustawienia i Uaktualnienia bezpośrednio na inteligentnym zegarku pokazuje się aktualizacja, a przesuwając w dół jest również przycisk odpowiadający za pobranie.

watchOS 6 umożliwia wywołanie aktualizacji z zegarka polecane, ciekawostki watchOS 6, beta, Aktualizacja  watchOS 6 jest obecnie w fazie beta testów i widać, że Apple dodaje sporo nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość wywołania aktualizacji prosto z zegarka. WatchOS6 570x350

Wtedy proces przechodzi na iPhone’a sparowanego z Apple Watch, tylko tak na razie można pobrać aktualizację w całości.

Nie zmienia to jednak faktu, że w niedalekiej przyszłości iPhone być może zostanie pominięty w kwestii instalacji nowszego oprogramowania. Obecnie są do tego zdolne zegarki z wearOS i działa to bardzo dobrze, ponieważ w przeszłości mogłem sprawdzić to na swojej Moto 360 Sport.

watchOS 6 umożliwia wywołanie aktualizacji z zegarka polecane, ciekawostki watchOS 6, beta, Aktualizacja  watchOS 6 jest obecnie w fazie beta testów i widać, że Apple dodaje sporo nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość wywołania aktualizacji prosto z zegarka. watchOS 6 iPhone 197x350

Byłoby to świetne rozwiązanie pod warunkiem, że iPhone zostanie w całości pominięty. W końcu zegarek ma 16GB pamięci wewnętrznej, więc jest gdzie składować plik aktualizacyjny.

Stabilna wersja oprogramowania dla waszych Apple Watch pojawi się we wrześniu bieżącego roku. Nie wydaje mi się jednak, że właśnie wtedy pojawi się nowy mechanizm aktualizacji. Prawdopodobnie będziemy musieli na niego poczekać. Nie wiadomo tylko jak długo.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry