applewatchse2

watchOS 10 wprowadzi najbardziej oczekiwaną nowość w historii Apple Watch!

Nowa generacja systemu operacyjnego watchOS 10, zaplanowana na ten rok, ma przynieść wiele rewolucyjnych zmian. Na jedną z nich czekamy od lat!

Na podstawie informacji, które pojawiły się w ostatnich tygodniach, wiadomo już, że Apple planuje zmienić sposób obsługi swojego systemu – zarówno w zakresie oprogramowania, jak i przycisków fizycznych. Firma ma także zamiar zintegrować z systemem widgety, znane z iOS i iPadOS. Jednak to nie wszystko!

Kilka godzin temu pojawiły się informacje, które mogą wywołać ogromne zainteresowanie wśród użytkowników Apple Watch. Okazuje się, że w tym roku właściciele tych smartwatchy mogą spodziewać się jednej z najbardziej oczekiwanych nowości w historii Apple Watch. Mowa tu o wsparciu dla tarcz od firm trzecich – inaczej mówiąc, takich, które nie są oparte na “szablonach” Apple.

watchOS 10 wprowadzi najbardziej oczekiwaną nowość w historii Apple Watch! ciekawostki watchos 10 watch faces, watchos 10 series 4, watchos 10 rumours, watchos 10 release date, watchos 10 leaks, watchos 10 features, watchos 10 concept, watchos 10 compatibility, watchos 10 beta, watchos 10 apple watch 4, watchOS 10, apple watchos 10 rumors, apple watch os 10 release date  Nowa generacja systemu operacyjnego watchOS 10, zaplanowana na ten rok, ma przynieść wiele rewolucyjnych zmian. Na jedną z nich czekamy od lat! AppleWatch 1

Chociaż obecnie Apple Watch oferuje szeroką gamę różnych tarcz, które są dostosowywane do preferencji użytkownika, prawdą jest, że wszystkie są oparte na projekcie designu Apple. To ograniczenie jest długotrwałym tematem krytyki ze strony kalifornijskiego giganta, ponieważ wiele osób uważa, że tarcze stworzone przez deweloperów firm trzecich mogłyby zegarki przenieść na zupełnie nowy poziom, podobnie jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych aplikacji. Brak wsparcia dla “obcych” tarcz jest również ze strony Apple nieco nielogicznym krokiem, ponieważ dzięki sprzedaży przez App Store mogłaby na nich zarabiać tak samo, jak na aplikacjach. Źródła informatora Jona Prossera jednak twierdzą, że ten rok przyniesie wreszcie wsparcie dla tarcz firm trzecich, a my będziemy mogli je pobierać z App Store według naszych upodobań.

Pytanie, jak bardzo Apple pozwoli deweloperom na swobodę twórczą, pozostaje otwarte. Ale jeśli firma chce zainteresować nowością, prawdopodobnie nie może postawić zbyt wielu ograniczeń. Dlatego właśnie jest na co czekać. Wprowadzenie tarcz od firm trzecich do Apple Watch z pewnością będzie kolejnym krokiem w kierunku personalizacji i zindywidualizowania doświadczeń użytkownika. Zobaczymy, jak to wpłynie na dalszy rozwój i popularność smartwatchy Apple.

Co o tym sądzicie?

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 245

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top