watchOS 2.2.1 beta 1 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, watchOS 2.2.1 beta 1, Update, OTA, lista zmian w watchOS 2.2.1 beta 1, lista zmian, jak zainstalować watchOS 2.2.1 beta 1, co nowego w watchOS 2.2.1 beta 1, co nowego, Apple Watch, Apple, Aktualizacja  Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Apple Watch. Kilka minut temu Apple udostępniło deweloperom pierwszą betę watchOS 2.2.1 Co zostało zmienione? iPhoneSE 2

watchOS 2.2.1 beta 1 dostępna

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Apple Watch. Kilka minut temu Apple udostępniło deweloperom pierwszą betę watchOS 2.2.1 Co zostało zmienione?

Lista zmian tradycyjnie poniżej.

watchOS 2.2.1 beta 1 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, watchOS 2.2.1 beta 1, Update, OTA, lista zmian w watchOS 2.2.1 beta 1, lista zmian, jak zainstalować watchOS 2.2.1 beta 1, co nowego w watchOS 2.2.1 beta 1, co nowego, Apple Watch, Apple, Aktualizacja  Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Apple Watch. Kilka minut temu Apple udostępniło deweloperom pierwszą betę watchOS 2.2.1 Co zostało zmienione? watchos2.2.1

Lista zmian:

  • wielkość aktualizacji 24 Mb
  • poprawki błędów

Jak widzicie z oficjalnego opisu wynika, że pierwsza beta watchOS 2.2.1 podobnie jak iOS 9.3.2 beta 1 skupia się na poprawkach błędów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry