watchOS 2.2 beta 6 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, watchOS 2.2 beta 6, Update, OTA, lista zmian w watchOS 2.2 beta 6, lista zmian, iOS 9, iOS, co nowego w watchOS 2.2 beta 6, co nowego, Apple Watch, Apple, Aktualizacja  Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Apple Watch z watchOS 2.2. Kilka minut temu Apple udostępniło deweloperom szóstą betę watchOS 2.2. Co zostało zmienione? AW3

watchOS 2.2 beta 6 dostępna

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Apple Watch z watchOS 2.2. Kilka minut temu Apple udostępniło deweloperom szóstą betę watchOS 2.2. Co zostało zmienione?

Właśnie zabieram się za aktualizację. Gdy tylko zainstaluję ją na moim Apple Watch lista pojawi się poniżej.

watchOS 2.2 beta 6 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, watchOS 2.2 beta 6, Update, OTA, lista zmian w watchOS 2.2 beta 6, lista zmian, iOS 9, iOS, co nowego w watchOS 2.2 beta 6, co nowego, Apple Watch, Apple, Aktualizacja  Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Apple Watch z watchOS 2.2. Kilka minut temu Apple udostępniło deweloperom szóstą betę watchOS 2.2. Co zostało zmienione? AW

Lista zmian:

  • wielkość aktualizacji 15,1 Mb
  • poprawki błędów

Niestety nie zauważyłem jakiś wielkich zmian. Wygląda na to, że beta 6 podobnie jak beta 5 skupiła się jedynie na poprawie błędów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry